Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Terapie powięziowe w bólu głowy

  249.00

  Szkolenie „Terapie powięziowe w bólu głowy” jest świetnym materiałem dla wszystkich terapeutów, którzy pracują z pacjentami z bólem głowy. Wszystko to, w dobie aktualnych badań i najnowszej wiedzy nt. bólów głowy. Wasi pacjenci będą Wam wdzięczni ;)

 • Promocja!

  Terapia w zespołach posturalnych

  Original price was: 249.00zł.Current price is: 199.00zł.

  Zespoły posturalne to jedne z najbardziej dynamicznie rozpoznawanych schorzeń kręgosłupa w ostatnich latach. Ten kurs wyposaża Cię w praktyczną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia zespołów posturalnych Jandy.

 • Refleksoterapia odruchowa stóp

  249.00

  Refleksoterapia odruchowa stóp łączy w sobie techniki akupresurowe, limfatyczne i ortopedyczne. Dzięki zabiegowi wykonywanemu na stopach – ciało zyskuje nowe siły witalne oraz przyspiesza procesy regeneracji i gojenia. Terapia wprowadza w stan relaksu i działa prozdrowotnie.

 • Terapia manualna zatok

  249.00

  Kurs Terapia zatok w dogłębny sposób przedstawia wiedzę teoretyczną na temat budowy i funkcji zatok oraz łączy ją z zastosowaniem wybranych i skutecznych technik manualnych stosowanych w obrębie czaszki, twarzy, jamy nosowej, kręgosłupa szyjnego i klatki piersiowej.

 • Zintegrowane Techniki Przeciwobrzękowe

  279.00
  Czas trwania kursu: 3h 20 min

   

  Ten kurs to gratka dla wszystkich fanów pracy płynowej!
  Podczas kursu on-line w kompleksowy sposób zapoznasz się z teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi hemodynamiki płynów w ciele ludzkim. Oprócz ciekawych teoretycznych zagadnień uczestnik szkolenia zapozna się również z szeregiem technik manualnych, ich omówieniem oraz prezentacją na żywym modelu.
 • Przedłużenie dostępu do szkolenia on-line

  49.00

  Zakup przedłużenie dostępu do szkolenia i znów ciesz się swoim ulubionym szkoleniem on-line. Zakup odblokowuje roczny (365 dni) dostęp do zakupionego wcześniej szkolenia on-line.  

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page